Atlantis,Yeni Mercan Kalesi Noktası ile Fortnite’a Geldi

Atlantis,Yeni Mercan Kalesi Noktası ile Fortnite'a Geldi

Fortnite’deki sızdırılmış Atlantis konumu artık oyunda mevcut, ancak hafif bir değişiklik ile ‘Yeni Mercan Kalesi’ olarak adlandırılıyor.

Fortnite Yeni Mercan Kalesi Noktası

Harita değişikliklerinin en son turu, daha önce batık olan bazı alanların ortaya çıkmasıyla bir kez daha azalan su seviyesi sayesinde ortaya çıktı.

Son birkaç hafta içinde, bu riskli makaralar ve kirli Rıhtımlar gibi yerleri açıkladı, ancak oyuncular Atlantis bölgesini bekliyor.

Başlangıçta, Aquaman’ın kendisi bir kostüm olarak oyuna eklendikten sonra sezonun başında sızdırıldı ve Atlantis’in keşfedilebileceği zamana kadar sadece biraz zamana ihtiyacı var gibi gözüküyordu.

Yeni Mercan Kale Noktası

Yeni alan, daha önceki kapladığı girdabın yerini şimdi ‘Mercan Kalesi’ ile değiştirdi.

Buraya inmek, yağmalamak için çok sayıda sandığa sahip bazı büyük fırsatlar sağlamalıdır. Ancak, yepyeni olduğu için, en azından önümüzdeki birkaç gün için çok meşgul olabilir.

Daha Fazla Harita Değişikliği

Atlantis’ten (mercan Kalesi) daha fazlası var. Fortilla “tamamen yönünü değiştirdi”Harita 90 derece döndü, fakat geri kalanlar hala aynı.

Değişiklikleri Aşağıdaki Twitter Hesabı üzerinden takip edebilirsiniz.

Çamurlu bataklık da geri döndü, şimdi üstündeki sudan arındırılmış,ancak hala çok ıslak.

Bu güncellemeyle, su artık uygun seviyeye geri döndü, bu da haritanın uzun zamandır beklenen otomobillerin ortaya çıkması için çok uygun olduğu anlamına geliyor.

Başa dön tuşu