Cs 1.6 Tarayıcıdan Nasıl Oynanır? – TRESPOR – Counter-Strike: Global Offensive (CS GO)

2000’li yılların popüler internet kafe oyunu Cs 1.6,oyun tutkunu biri tarafından Cs 1.6 Tarayıcı entegre edildi. Valve’ın Counter Strike 1.6 oyunu uzun yıllar boyunca en çok tercih edilen oyunlar arasında ilk sıralardaydı.En son oyunu olan Counter Strike Global Offensive birçok kişi tarafından tercih edilse de,Cs 1.6’nın hala kendi kitlesi var.

Cs 1.6 Tarayıcıdan Oynama

Cs 1.6 tarayıcı versiyonu tamamen  ücretsiz ve bilgisayar da oynanılan versiyonundan bir farkı bulunmuyor. Haritalar,grafikler ve oyun içi ses efektleri ana oyun ile hemen hemen aynı. Oyunda şuan için Brezilya, ABD,Rusya,Kanada,Hindistan,Almanya ve Asya serverları mevcut.Tarayıcı üzerinden oynanmasını mümkün kılan kişi ilerleyen günlerde birçok yeni ülke sever’larının geleceğini belirtti.

Counter Strike 1.6 Versiyonunu Tarayıcıdan Oynamak İçin;

İlk olarak Buraya tıklayarak siteye gidiyoruz.

Karşımıza gelen pencerede altta bulunan Map On Server kısmından oynamak istediğimiz haritayı seçiyoruz.

Harita seçimini yaptıktan sonra karşınıza oyuna katılabileceğiniz aktif Server listesi gelecek.En sağında bulunan Connect butonuna tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

Oyunun yüklenmesi için çeşitli dosyaların yüklenmesi gerekiyor.Bu süre internet hızınıza göre değişebilir fakat ortalama 10 dakika sürüyor.Sağ üst köşeden Full Screen modunu seçerek oyunu tam ekran oynayabilirsiniz.

Cs 1.6 tarayıcı versiyonunda arkadaşlarınızla oynama seçeneği de bulunuyor.Bunun için yapmanız gereken bağlantı ekranında iken  sağ üst köşede bulunan Invite Friends butonuna basarak kopyalanan linki arkadaşınıza atmak yeterli olacak.

Arkadaşlarınızla eskileri yad etmek isterseniz mutlaka tarayıcı versiyonunu 1 kere denemenizi öneririm.Valve’den tamamen bağımsız bir şekilde tarayıcıya entegre edilen Cs 1.6 versiyonu şuan için aktif olsa da,ilerleyen günlerde kapanıp kapanmayacağı hakkında net bir şey söylemek mümkün değil.

Dilerseniz Cs’nin en son oyunu olan CS:GO FPS arttırma yöntemleri konumuza da göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu