CS GO Rozet Alma, CS GO Rozetler Nasıl alınır?

Cs Go oynarken profilimizde sergilediğimiz bir çok madalya, rozet bulunuyor. Turnuva rozetleri, yıllık rozetler, gelen operasyonların rozetleri derken bunları almak için belirli şeyler yapmak gerekiyor. CS GO rozet alma rehberimizle bu rozetleri nasıl alabileceğinizi sizlere anlatmaya çalışacağım. Bu rozetler profilimizde hoş durduğundan bana kalırsa almak iyi oluyor. Sıra sıra tüm rozet çeşitlerini nasıl alabileceğinizi anlatmaya çalışacağım.

CS GO Rozet Alma – Rozetler Nasıl Alınır?

7-8 çeşit rozetleri sıra sıra nasıl alacağınızı anlatmaya çalışacağım.

CS GO Yıllık Hizmet Rozetleri

Bu rozeti Almak için 40 level Olmanız gerekir Level Atlamak için Xp gerekir her 1 level için 5000XP gerekir. En fazla Xp. Kazanmak için Rekabetçi girmeniz lazımdır. 40 leveli doldurduğunuzda hangi sene içerisindeyseniz o senenin hizmet rozetini alırsınız.

CS GO Operasyon Rozetleri

Bu rozetleri almak için beklemeniz gerekebilir. CS GO’ya belirli dönemlerde daha doğrusu belirli aralıklarla gelen operasyonlar oyun içinde sergilememiz için rozetlere sahip oluyor. Önceden gelen operasyonlarda etkinlikler yaparak bunun sonucunda rozeti alabiliyorduk ancak son gelen Parçalanmış Ağ operasyonunun rozetini almak için operasyon bileti almamız gerekiyordu.

CSGO TECRÜBE JETONLARI

Bu Madalyalardan 2 tane vardır biri 5 yıllık tecrübe jetonu bunu almak için kütüphanenizde birtane CS oyununu 5 yıldan beri kütüphanenizde olması lazım 2, olanını Almak için 10 yıldan fazla bir süredir kütüphanenizde 1 CS oyunu olması gerekir.

CSGO Viewer pass- Major- Pick em Challange

CS GO’da Bu rozetleri almak için oyuna ödeme yapmanız gerekiyor. Her sene gerçekleşen MAJOR yani büyük turnuvalarda gelen bu rozeti belirli bir ücret ödeyerek turnuva aktif iken alabilirsiniz.

CS GO Broşlar Pinler

Bu broşları gerek para vererek gerek ise broş bulunduran kasaları açarak elde edebilirsiniz.

Sadakat Rozeti

Sadakat rozetini nasıl alabileceğinizi şu yazımda anlattım.  Cs Go Sadakat Rozeti Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu