Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Bu yazı da sizlerle Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri ve daha önce oyunu kısa süre de olsa deneyimleme şansı bulmuş eurogamer ekibinden arkadaşın oyun hakkındaki yorumlarını aktaracağız.

Cyberpunk 2077 İnceleme

Oyunu kısa süre de olsa deneyimleye şansı bulan kişi oyun hakkında şunları söylüyor;

Daha önce yayınlanan oyun videosunda oynadıklarımdan bazılarını gördünüz , ancak ben de bir şeyler yapıyorum ve görmediğiniz karakterlerle tanışıyorum. Daha da önemlisi,orada olmanın nasıl bir şey olduğunu hissetme şansım oluyor. Etrafta insanlarla konuşuyorum. Envanterime bakıyorum ve karakter geliştirme ekranlarımı inceliyorum, nasıl bir Cyberpunk kahramanı olacağım hakkında hayal kuruyorum. Burada saatler geçirmenin nasıl olacağına dair bir fikrim var.

Cyberpunk 2077’de The Witcher 3’ten çok daha fazlası var. Night City ezici bir yer. Ufukta sizi rahatlatacak nazik inişli çıkışlı tepeleri olan White Orchard gibi şirin küçük köyler yok. Devasa binalarla dolu büyük bir şehir, labirent gibi dar sokaklar ve bunların altındaki kirli sokaklar var.

Sonra size erken verilen araba var. Nereye park ettiğinizi hatırlamanıza gerek yok, çünkü onu The Witcher 3’teki Roach gibi arayabilirsin. D-pad’e bastığında araba sihirli bir şekilde Knight Rider’dan Kit gibi belirir. Yine de araba kullanmak biraz yumuşak geliyor. Araba, sivri bir ön ve kanatlı kapıları ile güzel görünüyor ve bir vitese geçtiğinizde egzoz borularından küçük ateş püskürtüyor, ancak – bilmiyorum – detaylardan yoksun. Biraz zayıf hissediyor, biraz eksik. Etrafta bombalamak, GTA gibi bir oyunda olduğu gibi aynı heyecana sahip değil.

Cyberpunk 2077 kısa süre de olsa deneyimleme şansı bulan arkadaş oyunu böyle özetlemiş.Oynanış videosunu izlemeyenler için alta bırakıyorum.

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 3GB veya AMD Radeon RX 470
  • İşlemci: Intel Core i5-3570K veya AMD FX-8310
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 10
  • Boş Alan: 70 GB (SSD önerilir)

Önerilen:

  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 1060 6GB veya AMD Radeon R9 Fury
  • İşlemci: Intel Core i7-4790 veya AMD Ryzen 3 3200G
  • RAM: 12 GB
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
  • Boş Alan: 70GB

Cyberpunk 2077 kaç gb?Sorusunu yanıtlamaya gelince,oyunun söylenilenin aksine devasa boyutlara sahip olmayacağını söyleyebiliriz.Oyun boyutu toplam 70 GB olarak bekleniyor.Bilgisayarım Cyberpunk 2077 kaldırır mı diye soracak olanlara maalesef pek olumlu yaklaşamıyoruz.Yukarıdaki sistem gereksinimlerine baktığımızda sorunsuz oynamak için ortalamanın üzerinde bir bilgisayara sahip olmak gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu