Epic Games Kendi “Free Fortnite” Ürününüzü Satmanızı İstiyor

Epic Games Kendi "Free Fortnite" Ürününüzü Satmanızı İstiyor

Epic Games, kendi Free Fortnite çıkartmalarınızı veya tişörtlerinizi yapabilmeniz için destek verdiğini açıkladı.

Epic Games’in Apple ile davası devam ediyor ve Apple kısa süre önce Epic’in App Store’daki geliştirici hesabını , kâr kesintileri ve Epic’in Fortnite’ta alternatif bir ödeme sistemi kullanma kararıyla mücadele etmek için kapattı.

Dava yasal sistemde ilerlerken, Epic “Free Fortnite” kampanyasıyla kendi tarafında kamuoyu oluşturmaya çalışıyor ve şimdi nerede durduğunuzu göstermek için kendi teçhizatınızı yapmanıza ve hatta satmanıza bile izin veriyor.

freefortnite

Unreal Engine sitesinde bulunan bir varlık paketi aracılığıyla, Epic Games’in Free Fortnite logosuyla gömlek, çıkartma ve diğer ürünleri tasarlayabilir ve satabilirsiniz. Logo, Apple’ın eski tasarımlarından birinin bir parodisi ve Epic Games’in konuyla ilgili gönderisinde, çıkartmalardan birini bir Macbook’a koymuş gibi görünüyor.

Epic, Apple’ın Unreal Engine için geliştirme araçlarını geçici olarak kullanmaya devam etmesine izin vermek için Apple’a karşı bir kısıtlama emri çıkardı ve bu, davası devam ederken bir yargıç tarafından verildi. Ancak, Fortnite’ı App Store’da geçici olarak eski durumuna getirme talebi kabul edilmedi ve Apple, yetkili tek dijital mağazaya sahip olduğu için oyun iOS cihazlara indirilemiyor. Ayrıca Android telefonlara Google Play üzerinden indirilemez, ancak Android’de oyunu sunan başka mağazalar da var.

Fortnite , iOS’ta oynayamayacağınız 4. Sezon içeriğine yeni başladı . Oyun telefonunuzda yüklü değilse, yeniden indiremezsiniz. Şimdilik, battle royale düzeltmenizi almak için başka bir sistem veya konsol kullanmanız gerekiyor.

Başa dön tuşu