Epic Games Ücretsiz Oyunu: Tales Of The Neon Sea

Tales Of The Neon Sea Ücretsiz Oyun

Epic Games ücretsiz oyun her hafta yayınlanarak oyuncuları kendi platforma çekmeyi başarmaktadır. Bundan daha önceki girişimlerinde birçok ücretsiz oyunuyla beraber kendinden söz ettirdi. Bu süre boyunca çoğu kişi ek olarak Epic Games yönelmeye başladı. Bu haftaki ücretsiz oyun olarak verdiği Tales Of The Neon Sea oyunu olarak gözüküyor.

Epic Games Ücretsiz Oyun

Tales Of The Neon Sea oyunu Epic Games üzerinden 20 TL değerinin altında verilen oyun olarak ücretsiz verildi. Bu tür oyunlar vakit geçirilebilir oyunlar olarak gözükmektedir. Oyun yapısı olarak fantastik hikaye dayalı olarak yapılmış durumda. Oyun türü ise son zamanlarda oldukça popüler olan hack and slash türüyle yer ediniyor. Oyun grafikleri olarak da neo-noir piksel görüntüleriyle olmasıyla birlikte robot isyanını çevreleyen bir dünyada cinayet davasını çözümlemek uğraşıyoruz. Bu tür cinayeti çözümlemek için ana karakterimiz Dedektif Rex yöneterek olaylar zincirini çözmeye çalışan bir yapısı bulunuyor.

Tales Of The Neon Sea İşletim Sistemi Özellikleri

İşletim sistemi özellikleri olarak oyun RAM ihtiyacını 8 GB olarak belirlemiş durumda. Yüksek Ram modeli isteyen oyun ekran kartı modelinde pek fazla özellik istemiyor. Ekran kartı minimum özelliği modeli olarak da Geforce GT 730 yada Radeon HD 4830 modelli ekran kartı özelliklerinde istiyor. Depolama olarak kullanıcı dostu olarak yer edinmiş durumda. 2 GB depolama alanı sayesinde fazla yer kaplamayıp vakit geçirebileceğiniz oyun olarak yer ediniyor. Oyun 8 Nisana kadar ücretsiz verilecek.

Epic Game s Ücretsiz Oyunları Ne Zaman?

Epic Games her hafta ücretsiz oyun yayınlanarak oyuncuları kendi kitlesini çekmeyi çok iyi başarıyor. Bu tür ücretsiz oyunları sitemizden takip edebilirsiniz. Belli zamanlar içerisinde kaliteli oyunlarında ücretsiz olduğu görülüyor. Eski zamanlarda GTA 5 dağıtılmasıyla beraber iyi bir şekilde reklamını yapmıştı. Bunun etkisi olarak çok yoğunluk gördü.  Sitemizde ücretsiz oyun çıktığı zaman haberimiz kısa süre içerisinde paylaşılacaktır. Ayrıca sitemizde oyun rehberleri, oyun haberler, oyun hataları çözümleri gibi içeriklerde yer almaktadır. Oyun içeriklerimiz günden güne artış göstermektedir. Bizi takip etmeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu