FIFA 20 Sezon Öncesi Promosyon Gösterimi: Transfer Kartları ve Yükseltmeler

FIFA 20 Sezon Öncesi Promosyon Gösterimi: Transfer Kartları ve Yükseltmeler.Gizemli sezon öncesi Fifa 2020 tanıtımları sonunda EA Sports tarafından yayınlandı.

Xbox One, PlayStation 4 ve PC oyuncuları, bir sonraki içerik düşüşü onaylandığında kafaları karıştırdı. Oyun içi yükleme ekranları şeklinde, şu ana kadar sezonun takım kartlarından Chelsea’nin Stamford Bridge ve Bayern Münih’in Allianz Arenası için koordinatlara kadar her şey gösterildi.

Oyuncular tarafından dört gözle beklenilen FIFA 20 Kadro kurma mücadeleleri birkaç gün sonra ortaya çıkıyor.

FIFA 20 Sezon Öncesi promosyon kartları

29 Temmuz’da, saat 21.00 civarında EA SPORTS’un birkaç yeni yükseltilmiş kartın duyurusunu yapması bekleniyor.

Bunlar SBC’ler şeklinde gelebilir veya bunun yerine tıpkı Haftanın Takımı gibi serbest bırakılabilir ve kalan haftalardaki içerik planında etkili bir şekilde değiştirilebilir.Her şey onaylanır onaylanmaz, bu konu da detayları aktaracağız.

FIFA 20 Sezon Öncesi Promosyon Tanıtımları

Her geçen fragmanla, oyuncular bu promosyon hakkında gittikçe daha meraklı hale geldi.Toplam dört tane tanıtıldı, bu yüzden onları tek tek ele alalım.

  1. İlk anlamlı teaser bize hem Avrupa Ligi hem de Şampiyonlar Ligi kartlarını gösterdi. Bu, promosyonun her iki turnuvanın da sonunu takip edeceğini gösteriyor.
  2. İkincisi, mor bir FIFA 20 Ultimate Team SBC logosu vardı – yakında daha fazla Kadro Oluşturma Mücadelesine işaret ediyordu.
  3. Daha sonra EA, TOTSSF ve TOTY kartlarının Sezon Öncesi ile iç içe olabileceğini açıkladı.
  4. Sonuncusu üçüncüden çok farklı görünmeyebilir, ancak sağ altta iki koordinatla birlikte bir transfer simgesi içeriyordu.

O zamandan beri, bu koordinatların hem Chelsea hem de Bayern Münih stadyumlarının konumlarıyla mükemmel bir şekilde eşleştiği keşfedildi. Bu, hangi transfer kartlarının önce geleceğinin bir göstergesi olabilir.

Leroy Sane Alman şampiyonlarına imza attı. Blues da eski RB Leipzig forvet Timo Werner’in hizmetlerini sağlamıştı. Bunların dahil edilip edilmediğini zaman gösterecek.

FIFA 20 ve FIFA 21 arasındaki bu köprü promosyonu için hype yükseliyorken, top şimdi EA’nın sahasında. Herkes bu içerik düşüşünde nelerin paketlendiğini görmek için sabırsızlanıyor.

Kaynak:https://dexerto.com/fifa/fifa-20-pre-season-promo-reveal-transfer-cards-upgrades-1398689

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu