Fortnite Sezon 3 Arabaları Bu Hafta Geliyor!

Fortnite Sezon 3 Arabaları

Fortnite’ın JoyRide güncellemesi 5 Ağustos’ta geliyor ve sonunda uzun zamandır vaat edilen Fortnite Sezon 3 Arabaları oyuna ekleniyor.

Fortnite Sezon 3 Arabaları Yeni Yama ile Birlikte Geliyor

Arabalar nihayet bu hafta Fortnite’a gelecek gibi görünüyor. Oyunun” Joy Ride ” güncellemesi, geliştirici Epic’in Twitter’da duyurduğu 5 Ağustos Çarşamba günü yayınlanacak yaması ile birlikte, Battle Royale oyununa uzun süredir beklenen araçları tanıtacak gibi görünüyor.

Epic, duyuruya mavi ve kırmızı bir araba gösteren bir görüntü eşlik etmesine rağmen, joyride güncellemesiyle ilgili başka bir ayrıntı paylaşmadı. Tweet “Bu sadece bir isim değil. Bu bir uyarı,” notu ile paylaşıldı.Böylelikle otomobillerin güncellemenin odak noktası olacağını etkili bir şekilde doğruladı.

Sezon 3’ün Haziran ayında başlamasından bu yana otomobillerin Fortnite’a geldiğini biliyoruz, ancak şimdiye kadar, araçlar aslında oyunda mevcut değildi. Epic daha önce Sezon 3’ün haritasını sular altında bırakan su yavaş yavaş geri çekilirken daha fazla alan ve özellik ortaya çıkmaya başlayacağını söylemişti, ancak otomobillerin ne zaman ekleneceği tam olarak belli değildi; 23 Temmuz’da Epic, araçların hala “birkaç hafta” için hazır olmayacağını söyledi.”

Arabalar bu hafta Fortnite’a tek yeni ek değil; geri çekilen sel suları da kısa bir süre önce Fortnite’ın Atlantis’in versiyonu olan Coral Castle adlı yeni bir alanı ortaya çıkardı. Bölge, terli kumların kuzeyinde yer alıyor ve merkezi, yağmalamak için sandıklarla dolu süslü bir kaledir.

Fortnite’ın 3. sezonunda hala birkaç hafta kaldı, bu da Epic’in sezon sona ermeden önce oyuncular için hala birçok zorluğa sahip olduğu anlamına geliyor..

Başa dön tuşu