Fortnite Sezon 3 : Son Güncelleme Notları

Fortnite Sezon 3 sonunda geldi. Epic Games, oynaması ücretsiz battle royale oyununun merakla beklenen üçüncü sezonunu başlattı.Sabahın erken saatlerinde sunucu kesintilerini takiben, yeni güncelleme kullanıma sunuldu ve sunucular harita için su temalı yeni bir savaş kartı ve çok daha fazlası ile tekrar çevrimiçi oldu. En büyük yeniliklerden biri, dünyanın en ikonik süper kahramanlarından birinin hayata geçirmesine yardımcı olan aktörün sürpriz bir görünümü. Bunu kaçırmak istemeyeceksiniz, ancak bu özel görünümden en iyi şekilde yararlanabilmek için biraz beklemeniz gerekecek.

Fortnite Sezon 3 Yenilikler

Sezon 3’ün sinematik tanıtım fragmanı, su temasını ve Sezonun resmi sloganı olan “Splash Down” gibi görünen şeyi sergiliyor. Bu çok tuhaf bir fragman ve hatta Aquaman’ın kendisi – Jason Momoa – ortaya çıkıyor.Förünüşe göre geçen sezon Deadpool gibi bu sezonun temalı karakteri olarak hizmet edecek. Aşağıdan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Fortnite Chapter 2 Sezon 3 Splash Down Genel Bakış

Epic Games ayrıca Fortnite Chapter 2 Season 3 Splash Down için resmi açıklama yayınladı. Adanın sular altında kaldığını ve görülecek yeni yerler ve hatta binecek köpekbalıkları olduğunu doğruladı.

Yeni Oyun Sistemi: Çapulcular

Fortnite Bölüm 2 Sezon 3’de ayrıca adaya çöküp size bir tehdit oluşturan Marauders şeklinde yeni bir oyun sistemi sunuyor. Epic, “Adaya çöktüklerinde hayatta kalmaya çalışırken kendini yeni Çapulculardan koru” diyor.

Fortnite Harita Değişiklikleri

Beklendiği gibi, ada haritası radikal olarak değişen alanları bir ölçüde suya daldırdı. Bazı noktalar tamamen su altındayken, diğer kısımlar kısmen suya batırıldı.Yüksek rakımlarda olanlar ise şimdi deniz seviyesinin çok üstünde. Bunu telafi etmek için, bir köpek balığından olta kamışı kullanarak sizi suyun içinden çekmesini sağlayarak gezinti yapmanın yeni yolları var.

Fortnite Çökmeleri

Epic, emote çarkını kullandıktan sonra meydana gelen çökmelerin farkında olduğunu ve bunları çözmeye çalıştığını söylüyor. Bir oyundan önyükleme yapmadığınızdan emin olmak için şimdilik bu özelliği kullanmaktan kaçınmak isteyebilirsiniz. Bunun ne kadar çabuk çözüleceğine dair hiçbir fikir yok.Oyun hakkında detaylı bilgilere resmi Twitter hesabı üzerinden ulaşabilirsiniz.Ayrıca Fortnite Sistem Gereksinimleri konumuza da göz atabilirsiniz.

Başa dön tuşu