Fortnite V13.30 Yaması Yeni Kostümler ve Eşyalar Sızdırıldı!

V-Bucks’ınızı hazırlayın, çünkü yaklaşan Fortnite V13.30 yaması tüm skinleri ve kozmetik ürünleri sızdırıldı.

Fortnite V13.30 Yaması Yenilikleri

Popüler Battle Royale Shooter’ın en son güncellemesi Summer Splash LTMs, yeni yerler ve zorluklar,satın almak ve kilidini açmak için her zamanki yeni kozmetik ürün seti de dahil olmak üzere oyunda birçok değişiklik ve güncelleme ile birlikte geliyor. Sezon 3, oyuncuların zevk alması ve eski favorileri geri getirmesi için Ltms’yi döndürüyor.

Fortnite kadar popüler olan bir oyun, doğal olarak oyunun kodundaki sırları kazmak isteyen veri madencileriyle dolu olacak.Ki bu da 13.30 yamasıyla tam olarak oldu. Lucas7yoshi tarafından sızdırılmış, Twitter paylaşımında henüz yayınlanmamış olan tüm yaklaşan skinleri, demetleri, geri blingleri, hasat araçlarını, duyguları ve paketleri gösterdi.

Yeni kostümlerin hepsi yaz tasarımına devam ediyor.Öne çıkanlar “Unpeely” muz derisi, soyulmuş bir muz gibi görünmesini sağlıyor ve bir kafa çizburger sporu yapan “Sizzle”oluyor. Hala “TBD” olarak listelenen bir nokta var, bu yüzden Fortnite , yama yayınlandığında skinler açısından en az bir sürprize sahip olacak.

“Yaz Efsaneleri” ve “Bayan Kırbaç” başlıklı iki paket olması bekleniyor. Arka bling, oyuncuların beklediği kadar tuhaf ve komik, “Tube Top” adlı bir televizyon seti ve “Vanilla Whip” adlı bir çift dondurma küveti Fortnite V13.30 yaması ile birlikte gelecek gibi gözüküyor.

Fortnite V13.30 Yaması

Çift hasat araçları, birkaç yeni pençe görünümlü tasarımın yanı sıra, popüler olacağından emin olan “Gnomax” adlı bir çubuğa bağlanmış bir bahçe cücesi ile geliyor. “Balletic”, “Out West” ve “Buckle Up” adında üç yeni ifade sunulması bekleniyor. Video olmadan yapabileceğimiz tek şey isimlerine göre nasıl görüneceklerini tahmin etmektir.

Son olarak, en nadir uzay temalı, kozmetik dahil olacak “Galaxy Paketi” adlı bir paket olacak.

Bu sızıntılara rağmen, Fortnite’ın bir sonraki güncellemesinde heyecan çok şey bulunuyor. Sızan şeylere dayanarak, bu yaz Fortnite çok eğlenceli geçecek gibi gözüküyor.

Kaynak:https://www.thegamer.com/every-new-skin-in-fortnite-v13-30-patch-leaked/
Başa dön tuşu