Fortnite v13.40 Yama Notları Güncellemesi

Epic Games, yaklaşan Fortnite v13.40 yaması için ayarlanan hata düzeltmelerinin tam listesini ortaya çıkardı.Daha önceki yama da birkaç can sıkıcı sorun mevcuttu.

Fortnite v13.40 Yama Notları

Her geçen Fortnite güncellemesiyle, Epic Games genellikle yeni içerikli Battle Royale başlıklarını gösteriyor. Son güncellemeler de harita değişikliklerinin yanı sıra, oyuncuların ellerini kullanması için bir sürü taze kozmetik botu görmüştük.

Ancak, bu güncellemeler genellikle hataları da beraberinde getirir. Bunlar, gıda maddelerinin arızalanması ve herhangi bir destek sağlamaması kadar basit bir şey olabilir. Bununla birlikte,oyunun tamamen donmasına veya çökmesine neden olan sorunlarda olabilir.

Oyuncular,bir önceki yama da araba gelmesini bekliyorlardı,ancak arabalar Fortnite v13.40 yaması ile birlikte geliyor.

Fortnite v13.40 Yama

Fortnite v13.40 yaması değişikliklerin erken uyarısı, Battle Royale merkezli dört sorunun değiştiği doğrulanan Epic Games Trello Board’un izniyle geliyor.

Fortnite v13.40 yamasında Düzeltilen Sorunlar ise Şu Şekilde;

Bir oyun sırasında seviye atladığınızda XP çubuğu doğru bir şekilde görünmüyordu, Frenzy Çiftliği veya Yat’a düştüğünüzde İlk 25 sıra saymanız ve başka bir oyuncu dokunursa Ocean’s Bottomless Chug Jug şarj olmuyor.

Bunun da ötesinde, geliştiriciler PC’de oynarken ekran da fare imlecinin görülebileceği küçük bir sorunu da ele alıyor.Sorun küçük gibi gözükse de,bu durum oyuncular için can sıkıcı bir konu.

Planörlerin Hızı ile ilgili sorunlar da dahil olmak üzere yeni güncellemeyle düzeltilebilecek başka sorunlar da var, ancak henüz onaylanmadı.

Güncelleme günü yaklaştıkça, Epic Gamesin diğer hata düzeltmeleri ve genel olarak yeni içerik açısından ne yapacağını görmemiz gerekecek. İlginç bir yama olacağından emin olabilirsiniz.

Başa dön tuşu