GTA 5 Telefonlara Gelecek Game Pass İle Mümkün Olacak!

GTA 5 Telefonlara Geliyor! Xbox Game Pass oyuncular adına büyük sistemler yapmaya devam ediyor. Dünyada gelişen bulut teknolojisinde yaygınlaşmalar başladı. Bulut sistemi sayesinde bilgisayar, telefon ve tablet gibi araçlardan sisteme bağlanarak var olan oyunları oynama fırsatı sunuyor. XBOX Game Pass ülkemizde olan kampanyasında ilgiyi çekmişti. Yeni haberiyle birlikte bulut sisteminde GTA 5 oyunu geliyor. Oyuna oynamak isteyenlerin telefon üzerinden oynamaları birçok kişiyi kendine çekecek. Bu durum olmasıyla birlikte sistemin daha çok yaygınlaşacağı biliniyor.

GTA 5 Telefondan Nasıl Oynanır?

XBOX Game Pass Ultimate üyeliği satın alan kişilere verilecek özellik sayesinde bulut sistemine bağlanarak ister tablet ister telefon ya da bilgisayar üzerinden ulaşacağı oyunlar olacak. Bu sayede internetin olduğu yerde sınırsız bir şekilde oynayabileceksiniz. Bulut sistemine GTA 5 oyunu 8 nisanda eklenecek. Tüm dünyada eklenmesiyle birlikte sunucularda büyük kasmalar yaşanabilir. En çok sistemi yetmeyen oyuncuların ilgisini çekecek konumda olacağı da biliniyor. Görüntü kalitesi olarak yapılan testlerde 1080p görüntü kalitesinin sorunsuz olarak çalıştığı da görüldü. Şimdiden bir çok oyuncu Game Pass üyeliklerini kafasını koyabilir duruma geldi.

Game Pass Neden Tercih Edilmeli?

Xbox Game Pass ülkemiz adına uygun fiyatlar içerisinde çıkış yapıyor. Normalde oyun kütüphanenize satın almak için oynamak istediğiniz oyunlar dolar kuru yüzünden pahalıya gelmektedir. Game Pass bu oyunları bir ay içerisinde oynama fırsatı sunarak en tutulan oyunlara kadar oynama fırsatı veriyor. Tek bir dezavantaj yanı oyunlar için başarım özelliği kasıyorsanız bu tür olayları kazanamıyorsunuz. Kafanızda belli oyunlar var ise ve denemek istiyorsanız bu tür sistem için kaçınılmaz bir fırsat olarak bakılıyor. Sistem oyun kiralama sistemi dahilinde ilerliyor.

İstediğiniz oyunu o ay içerisinde kütüphane içerisinde oynayabiliyorsunuz. Üyelik sistemi yüksek olunca oyunlarınızı bulut sistemi sayesinden telefon ve tablet üzerinden oynayabilirsiniz. Yüksek internet gücü de bulut sistemine bağlandığınızda olması gerekmektedir. Aksi takdirde kasmalar yaşanabilir. Oyunculara ilaç olacak sistem Türkiye’de büyük etki yaratacak gibi gözüküyor. Bu sayede oyun firmaları bu tür sistemlere dahil olarak oyunlarını daha çok tanıtacak gibi gözüküyor. Oyun kütüphanesinde olan her oyun denenmeye girişilecek gibi gözüküyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu