League of Legends 2020 Worlds Şarkısı Sızdırıldı!

League of Legends 2020 Worlds Şarkısı Sızdırıldı!

League of Legends 2020 Worlds Şarkısı Sızdırıldı.Çin sunucularında gizemli yeni bir parça ortaya çıkarken League of Legends 2020 Worlds şarkısını endişeyle bekleyen hayranlar için bekleyiş sona ermiş olabilir.

League of Legends 2020 Worlds Şarkısı

Riot, her yıl olduğu gibi, Dünya Şampiyonalarını anmak için yeni bir şarkı yayınlar ve bazı melodiler gerçek bir patlama olur. Özellikle son üçü, 2017’de Legends Never Die, 2018’de Rise ve geçen yılki Phoenix şeklinde son derece popüler oldu.

Şimdi, 25 Eylül başlangıç ​​tarihinden çok önce 2020 şarkısı da sızdırılmış gibi görünüyor.

Müzik ilk olarak, oyun içi istemcinin bir videosunu Twitter’a yükleyen League of Legends hayranı tarafından fark edildi. Bu şarkı nedir? Yeni Lig şarkısı? Görünüşe göre tüm gün Tencent League istemcisinde otomatik oynanıyor. ”

Bu isimsiz şarkı ile diğer Worlds melodileri arasındaki ton benzerliklerini fark etmek için bir müzik uzmanına gerek yok.

Parçada yarışmakla ilgili şarkı söyleyen bir kadın vokal yer alıyor – Worlds şarkıları için çok yaygın bir motif.

Özellikle şarkı sözlerinde “ruhundaki ateş” den bahsediyor ve bu “hayatının mücadelesi”. Lol şarkıları genellikle doğrudan dinleyicilerin kendilerine atıfta bulunan sözlere sahiptir.

İşte sızdırılan yeni lol şarkısı

Bunun Worlds şarkısı mı yoksa tamamen başka bir şey mi olduğundan emin olmak için uzun süre beklememiz gerekmeyecek. 2020 Dünya Şampiyonası 25 Eylül’de başlıyor ve 31 Ekim’de bitiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu