League of Legends PsyOps Etkinliği Tüm Detayları

Songbird operasyonuna katılmaya hazır mısınız? League of Legends psyops etkinliği, Sona, Ezreal, yayınlanmamış Samira ve daha fazlası için yeni kostümler. Ayrıca, prestijli bir cilt de dahil olmak üzere tonlarca ödülle oynayabileceğiniz birçok görev var.

League of Legends PsyOps Etkinliği

Ruh çiçeği gibi bir etkinliğin üstesinden gelmek oldukça zor . 11 yeni görünüm, görsel roman benzeri müşteri deneyimi ve bir sürü ödül mü? Gerçekten özel bir olaydı. Ancak, Riot, PsyOps ile devam ediyor.

Tamamen yeni PsyOps koleksiyonunda 10.18 ve 10.19 yamaları boyunca 11 kostüm ve oynanış için bir dizi ödül ve misyon ile Operation: Songbird, önceki etkinliğin yüce standartlarına kadar yaşayabilir.

3 Eylül’de başlayacak PsyOps etkinliği hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Samira, Ezreal ve daha fazlası için League PsyOps Kostümleri

Toplamda 11 PsyOps kostümü olacak ve bu onu 10. Sezondaki en büyük etkinlik düşüşlerinden biri yapacak. Ruh çiçeği etkinliğine çok benzer şekilde, içerik iki yama üzerinden düşürülecek ⁠— 10.18 ve 10.19 Yaması .

10.18 Yaması’nda ilk altı kostüm yayınlanacak.

  • Sona
  • Vi
  • Shen
  • Master Yi
  • Ezreal
  • Prestij Cilt Seti

Cilt seti kesinlikle geçmiş yıllardan bazı proje kostümleri gibi bir his var, ama aynı zamanda onlar hakkında bazı ayırt edici özelliklere de sahip olacaklar.

Kostümlerin çoğu, Ezreal’ın Prestige kostümü dışında 1350 RP’ye satın alınacak. Bu size etkinlik mağazasında 100 Prestij puanı veya 2000 PsyOps puanı kazandırır.

Kayle, Pyke, Viktor, Zed ve yayınlanmamış Samira için 10.19 Yamasına gelen kostümler de var. Bu 16 Eylül’de yayınlanacak, bu yüzden onları almak istiyorsanız RP’NİZİ idareli kullanın 🙂

samira psyops kostümü

League PsyOps Etkinlik Kartı

Diğer tüm Lig etkinlikleri gibi, PsyOps etkinliği de bir geçiş ile gelecek. Bu geçiş, sadece ücretsiz bir parçadan çok daha fazla içeriğe erişmenizi sağlayacaktır. Ekstra görevler, etkinlik küreleri, hextech sandıklar ve anahtarlar, prestij noktaları..

PsyOps etkinliği henüz mağazalarda değil, ancak muhtemelen önceki geçişler gibi 1250 RP’ye mal olacak.Prestige Ezreal kostümü elde etmek için çok daha fazlasına ihtiyacınız olacak..

One For All yeni etkinlik için yayında olacak

Nexus Blitz, Ruh Çiçeği etkinliğinin sona ermesiyle yola çıktı, ancak yeni bir dönüşümlü oyun modu ile geri döndü. Hayranların favorisi One For All, PsyOps etkinliği için canlı olarak yayınlanacak ve tamamlamanız için bazı özel geçiş görevleri olacak.

PsyOps etkinliği için tam görev belirlenmedi. Mevcut olur olmaz sizi bilgilendireceğiz.

League of Legends PsyOps Etkinliği Ödülleri

League PsyOps etkinliğinde bir dizi ödül olacak. Etkinlik jetonları ve hextech sandıklarının olağan görev ödüllerinin yanı sıra, etkinlik mağazasında nakit paraya çevirebileceğiniz eşyalar yüklenecek.

Yeni görünümler için renkler, yükleme ekranı afişleri, sihirdar simgeleri ⁠ — hatta Prestige görünümü ⁠— hepsi PsyOps etkinlik mağazasında mevcut. Etkinlik yayınlandıktan sonra oyun içi mağazanın fiyatlarının bir listesini ayrıntılı olarak vereceğiz.

PsyOps Ezreal Prestige görünümü
PsyOps Ezreal Prestige görünümü, 2000 etkinlik jetonu için mevcut olacak.

PsyOps etkinliği Ne Zaman Bitecek?

PsyOps etkinliği 3 Eylül’de başlayacak. Ancak etkinliğin ne zaman biteceği belli değil. 10.19 Yaması’nda piyasaya sürülecek daha fazla PsyOps görünümü olduğu için, muhtemelen 10.20 Yaması’ndan bir süre sonra sona erecek. Yani, görevlerinizi tamamlamak için en azından Ekim ortasına kadar vaktiniz var.

Bu yazı da lol PsyOps Etkinliği ne zaman başlayacak,lol PsyOps Etkinliği ne zaman bitecek ve lol PsyOps Etkinliği hakkındaki tüm detayları aktardık.Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Kaynak:https://dexerto.com/league-of-legends/league-of-legends-psyops-event-guide-skins-missions-rewards-more-1414036

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu