LoL Karşı Takıma Bakma Nasıl Yapılır?

Bu yazı da sizlerle lol karşı takıma bakma işlemi nasıl yapılır detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Rakip takım analizi yapmak, çoğu zaman zafere giden yolu beraberinde getiriyor. Şimdi gelin lol rakip analizi nasıl yapılır inceleyelim.

LoL Karşı Takıma Bakma

League of Legends bir strateji oyunudur. Hal böyle olunca rakibin hangi koridor da daha yetenekli olduğu, hangi şampiyonu daha iyi yönettiği ve ustalık puanı gibi bilgilere erişebilmek size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Maça başlamadan önce rakibi detaylı analiz etmemizi sağlayan birçok site bulunuyor. Bu sitelerden bazıları tam bilgi verirken, bazıları sadece basit bilgiler vermekle yetiniyor. Bizde sizler için tam ve detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz siteleri araştırıp listeledik.

Lolprofile

lolprofile

Lolprofile.net, lol karşı takıma bakma sitelerinden Türkçe dil desteği bulunanlardan biri. Siteye girip rakip takımdaki oyuncunun adını yazarak geçmiş maçlar gibi tüm detayları görebilirsiniz. Sol kısımdan sunucu seçmeyi unutmayın.

Omylegend

Bir diğer rakip analizi yapabileceğiniz site omylegend.com .Site de rakip analizi yapabildiğiniz gibi, server’ın en iyi oyuncuları gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz. Yine bu sitede de Türkçe dil desteği bulunuyor.

Leagueofgraphs

Leagueofgraphs, birçok lol oyuncusunun yakından bildiği sitelerden biri. Karşılaşmaya başlamadan önce rakip takımdan bir oyuncunun sihirdar adını yazarak tüm detaylarına erişip ona göre bir strateji geliştirebilirsiniz. Yine bu sitede de Türkçe dil desteği bulunuyor.

Porofessor

Porofessor.gg , en detaylı rakip analizi yapabileceğiniz sitelerden biri.Şık ve sade tasarımıyla birlikte de oldukça kullanıcı odaklı. Diğer karşı takıma bakma siteleri ile aynı mantıkla çalışıyor ve yine bu sitede de Türkçe dil desteği mevcut.

Op.gg

LoL Karşı Takıma Bakma

Piyasadaki en eski sitelerden biri olan op.gg 2012 yılından beri hizmet veriyor. Rakip analizi ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz sağlam sitelerden biri de op.gg olarak karşımıza çıkıyor. Yine diğer sitelerde olduğu gibi burada da Türkçe dil desteği mevcut.

Yukarıda sizlerle paylaştığımız sitelerden karşı takım analizi yaparak ona göre strateji geliştirebilirsiniz. Bu sitelerden lol canlı maç sorgulama işlemi de yapabilirsiniz.League of legends’da daha iyi bir lol oyuncusu olmak için bu tür detayları mutlaka iyi kullanmanız gerektiğini unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu