Online Espor Endüstri Konferansı Ağustos’ta Gerçekleşecek

B2B etkinlik ve yayın şirketi Online Espor Endüstri Konferansı (ESI), bir hafta sürecek anahtar notlar ve ağ iletişimi ESI Digital Summer’ı duyurdu. Çevrimiçi etkinlik, 17-21 Ağustos tarihleri ​​arasında her gün farklı bir bölgeye odaklanacak.

ESI Ağustos’ta Gerçekleşecek

ESI Digital Summer (#ESİDİGİTAL), Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika, APAC ve Orta Doğu’yu kapsayan bugüne kadarki en büyük küresel B2B esports etkinliği olduğunu iddia ediyor ve hem yerleşik hem de gelişmekte olan bölgelerdeki espor işine odaklanıyor.

Etkinlik,Mayıs ayında iki gün boyunca gerçekleşen ESI dijital Zirvesi’nin ardından ESI’NİN ikinci dijital etkinliği olacak.

Konuşmacılar arasında büyük markalar, Nestle, Kia, Adidas ve Formula 1, dünyaca ünlü FaZe Clan, Team Vitality ve Astralis takımlarının yanı sıra ESL ve Riot Games’in önde gelen esports organizasyonları yer alacak.

ESI Dijital Yaz Etkinliği, beş gün boyunca 100’den fazla konuşmacı, 1.200 katılımcı ve 35 saatten fazla canlı içerik sunacak. Katılımcılar doğrudan sohbet edebilecek ve hafta boyunca birbirleriyle AI(Yapay Zeka)hakkında sohbet edebilmek için randevu alabilecek.

Etkinlik platformu Brella sayesinde katılımcılar ağ oluşturma fırsatlarına da katılabilecekler ve platform içinde özel toplantılara ev sahipliği yapabilecek.

MD ve Esports Insider’ın kurucu ortağı Sam Cooke şunları söyledi:

“ESI dijital Zirvesi’nden, küresel bir etkinliğin her bölge için sadece bir yakalama olamayacağını öğrendik. İnsanlar, işlerini uluslararası olarak büyütmek istedikleri için farklı bölgeler hakkında derinlemesine bilgi edinmeye isteklidirler. Bu, ESI Digital Summer’ın sunabileceği bir şey.”

ESI etkinliklerinin her yıl yinelemesi, katılımcı geri bildirimlerine göre büyüyor ve ESI Digital Summer, teklifimizin nasıl gelişmeye devam ettiğinin harika bir örneğidir. Etkinlik manzarası son birkaç ay içinde çarpıcı bir şekilde değişti, ancak dijital olayların arkasındaki yankılanan fırsatlardan biri, insanların daha önce hiç olmadığı gibi küresel ölçekte bağlantı kurmasıdır.

ESI Dijital Yaz Etkinliği; Yatırım, Bahis, Markalar ve Sponsorluk, Spor Esports ile Buluşuyor ve THINK olmak üzere beş ana temaya odaklanacak.

Kaynak:https://esports-news.co.uk/2020/07/16/esi-digital-summer-to-take-place-in-august/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu