PUBG Mobile Livik Haritası Duyuruldu!

PUBG Mobile Livik haritası .Uzun süredir gündemde olan Pubg Mobile yeni harita olacak mı sorusu,nihayet dün itibariyle cevaplandı. PUBG Mobile Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda,yeni harita Livik duyurusu paylaşıldı.

PUBG Mobile Livik Haritası

PUBG Mobile Livik haritası

Mobil oyunlar arasında popülerliğiyle bilinen Pubg mobile oyununa livik adında yeni harita geleceği duyuruldu. Oyuncular tarafından gizli harita olarak adlandırılan yeni haritanın adının ne olacağı hakkında çeşitli iddialar atılmıştı.Ancak dün itibariyle yeni haritanın adının Livik olduğunu şirket yetkilileri paylaştı.

Yeni gelecek olan harita sadece mobil versiyona özel olacak.Diğer Pubg haritalarından alışkın olduğumuz yüksek binalar ve geniş arazilerin aksine,devasa arazi araçları ve şifa havuzları yer alacak.Livik,Pubg mobil‘in en küçük haritası olacak.

Livik haritasının oyuna ne zaman geleceği hakkında net bir bilgi bulunmuyor.Bazı söylemler 0.19.0 güncellemesi ile geleceği yönünde olsa da,şirket bu konu hakkında net bir bilgi vermedi.Yeni harita PUBG Mobile Beta sürümünde şuanda aktif.Eğer beta hesabınız var ise oyuna girerek yeni haritayı deneyimleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu