Pubg Mobile Redeem Code Nasıl Alınır?

Pubg Mobile Redeem Code Nasıl Alınır?

Pubg Mobile Redeem Code,PUBG Mobile’da çeşitli özel öğeleri ücretsiz olarak almanın en iyi yollarından biridir. Bununla birlikte, bu redeem kodlarının üzerlerinde belirlenmiş bir kullanım sınırı vardır.

Pubg Mobile Redeem Code

PUBG Mobile , çoğu oyun içi mağazadan veya Royale Pass aracılığıyla edinilebilen kıyafetler ve silah görünümleri gibi çok çeşitli oyun içi kozmetiklere sahiptir. Ancak bu yöntemler, oyuncuların oyun içi para birimi olan UC harcamasını gerektirir.

Bu öğeleri ücretsiz olarak edinmenin birkaç yolu vardır ve kodları kullanmak, bunu yapmanın en iyi yollarından biridir. Bununla birlikte, bu kodların üzerlerinde belirlenmiş bir sınır olması nedeniyle bir dezavantajı vardır.

Pubg Mobile Noh Maskesi (Reedem Kod ile)

Önceki kullanma kodunu kullanarak Noh Maskesini zaten kullanan kullanıcıların bunu kullanamayacağına dikkat etmek çok önemlidir.

Kodu Kullan: BFHMZGZJ73

(Not: Bu kullanma kodunu kullanarak alacağınız maske kalıcı değildir ve yalnızca üç gün dayanacaktır)

PUBG Mobile’da kodları kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Adım: Kodu kullanmak için resmi PUBG Mobile ödeme merkezini ziyaret edin. Web sitesini ziyaret etmek için bu bağlantıya da tıklayabilirsiniz .

Adım 2: PUBG Mobil Kimliği, kodu ve doğrulama kodu gibi gerekli tüm bilgileri doldurun.

Adım 3: Kullan düğmesine tıklayın.

Adım 4: Kullanıcıdan girdiği ayrıntıları onaylamasını isteyen bir açılır pencere görünecektir.

Adım 5: Kontrol ettikten sonra OK butonuna tıklayınız.

Geri ödeme işlemi başarılı olduktan sonra, ödülü oyunun posta bölümünden alabileceksiniz.

Kullanım Kodlarının üzerlerinde belirlenmiş bir kullanım sınırı vardır. ‘Kullanım sınırına ulaşıldığını’ belirten bir hata mesajıyla karşılaşırsanız, bu, kodun tamamen tükendiği ve daha fazla kullanılamayacağı anlamına gelir. Sizler için ücretsiz Redeem Code 2020 aktif kodları bu yazı da sürekli olarak güncelleyeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu