PUBG Premium Sandık Kuponu Ne Zaman Yenileniyor?

Bu yazıda PUBG tutkunlarının merak ettiği premium sandık kuponu neden gitti,premium sandık kuponu geri gelecek mi? gibi soruları ele alacağız. Pubg özel sandığın gelmesiyle birlikte premium sandık kuponları pasifleştirildi ancak merak etmeyin tekrardan aktif edilecek.

PUBG Premium Sandık Kuponu

Yapılan güncelleme ile birlikte oyuna özel sandıklar eklendi.Özel sandıkların eklenmesi premium sandık kuponlarının pasif hala gelmesine sebep oldu.Hesabında Premium sandık kuponu olan oyuncular acaba kuponlarım kullanılmayacak mı sorusunu sormaya başladılar.

Endişelenmeyin.Pubg Premium sandıklar 21 haziran itibari ile tekrardan aktif edilecek ve tekrardan kullanabileceksiniz.Bu yüzden gönül rahatlığı ile Premium sandık parçacıklarını toplamaya devam edebilirsiniz.

Premium Sandık Kuponu Kullanma

Topladığınız Premium Sandık Kuponlarını açmak isterseniz,envarter kısmından kuponu seçerek kullan diyebilirsiniz.21 Haziran’dan sonra aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

PUBG Özel Sandık Ne Zaman Bitiyor?

Pubg özel sandık,içerisinde birçok özel eşya setini barındırıyor.Mağaza üzerinden belirli bir ücret karşılığında alınabilen özel sandıklar açtığınızda,içerisindeki istemediğiniz eşyaları çıkartabiliyorsunuz.Oyun yapım şirketinden yapılan resmi bir açıklama olmaması ile birlikte Premium sandıklar gelene kadar özel sandık etkinliği devam edecek gibi gözüküyor.

İleri ki zamanda gelecek güncelleme de herkese açık bir şekilde atölye kısmında olacağı tahmin edilmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu