PUBG UC Nedir? En Ucuz PUBG UC Nereden Alınır?

Bu yazı da  PUBG UC nedir? En ucuz PUBG UC nereden alınır konularını ele alacağız. Battle Royale oyunu olan PUBG’de çeşitli item ve skinler alabilmek için gümüş yada UC adı verilen para birimine ihtiyaç duyuyoruz. Diğer oyunculardan farklı tasarımda ekipmanlara sahip olabilmek için mutlaka Uc satın almamız gerekiyor. Peki UC nedir ve ne işe yarar? gelin hep birlikte inceleyelim.

PUBG UC Nedir?

Kısaltması Unknown Cash olan oyun içi para birimidir. Oyunda kullandığınız ekipmanları özelleştirmek için bu para birimine ihtiyacınız vardır.Oyun içerisinde görev yaparak ya da farklı bir yöntem sayesinde ücretsiz UC sahibi olmanız mümkün değildir. Çeşitli sitelerde ücretsiz olarak verildiği iddia edilse de böyle bir şey mümkün değildir. Hesabınızı ve cihazı tehlikeye atmamanız için kesinlikle bu tür sitelerden uzak durmanızı öneririz.

En Ucuz UC Nereden Alınır?

Birçok site de UC satışı yapılmakta ancak daha az para vereyim diye lisansı olmayan sitelerden alışveriş yapmaktan kaçının. UC satın alacağınız zaman mutlaka piyasadaki güvenli dijital oyun sitelerini tercih edin. Çeşitli forumlar üzerinde çok daha uyguna UC satışı yapan kişileri bulabilirsiniz fakat satıcının samimiyetine güvenip güvenmemek tamamen size kalmış bir durum.

PUBG UC Hilesi Var Mı?

Pubg uc hilesi 2020 başlıklı konuların neredeyse hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Hesabı riske atmamak için Pubg hile lerine başvurmayıp paranızla almanız gerekir. Önümüzdeki günlerde gelecek olan PUBG 7.3 yaması ile birlikte artık hile denetimleri sıklaşacak. Daha önce hesapta PUBG hilesi kullandıysanız mutlaka çıkış yapın ve tekrar kullanmayın. Aksi takdir de hesabın banlanması kaçınılmaz olacaktır.

Eğer oyuna yeni başlayacaksanız PUBG Mobile Oyun İçi Terimler konumuza da göz atmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu