Red Dead Redemption 2 Yeni Ayılar Eklendi

Red Dead Redemption 2 Yeni Ayılar Eklendi

Red Dead Redemption 2 ‘nin çevrimiçi dünyasına iki agresif ayı eklendi ve onları avlamak için özel donanımlar kazanabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2

Rockstar Games, bu hafta Red Dead Online’daki yenilikleri duyurdu ve çeşitli indirimler ve diğer etkinliklerle birlikte avlanacak yeni efsanevi ayıları içeriyor.

Ama biz esas olarak ayılar hakkında konuşmak için buradayız. İki yeni efsanevi ayı, Owiza ve Ridgeback Spirit ayıları artık Red Dead Redemption 2’nin çevrimiçi modunda vahşi yaşamın bir parçası.

Owiza ayısı, Dakota Nehri yakınlarında bulunabilir ve Rockstar, kolayca ağırlaştığı konusunda uyarır, bu yüzden dikkatli olun. Ayrıca, bu ayının geceleri daha aktif olduğu ve hatta şiddetli yağmur sırasında daha fazla aktif olduğu not edilmelidir.

Bu arada Ridgeback Spirit ayısı, Little Creek Nehri yakınında görülebilir. Bu ayı gündüzleri avlanmayı sever ve onu sırtından aşağı inen kırmızı şeritten tanıyabilirsiniz. Owiza ayısı gibi Ridgeback de çok agresif.

Oyuncular bu ayıları avlayıp öldürebilir ve çabaları karşılığında 15. sıraya kadar ücretsiz şapka alabilir. Oyuncular, daha az kan dökmeyi tercih edenler için hayvanı sakinleştirip örnek alarak aynı ödülü alabilirler.

Hayvanları öldürmeye karar verirseniz, biraz para kazanmak için postları Gus Macmillian’a getirebilirsiniz.  Macmillian’a post vermek ayrıca size Owiza ve Ridgeback giysi setlerini satın alır, böylece avınızı giyebilir ve kasabanın her yerinde gösterebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu