Riot Games Türkiye, Nimo TV ile anlaştı

Riot Games Türkiye Çin’in önde gelen sayılı canlı yayın platformlarından olan Nimo TV ile anlaştığını duyurdu. Riot Games, gelecek olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi maçlarının yayınlanması için sadece bir oyun yayını platformu olan Nimo TV ile anlaşma sağladı. Nimo TV, Çin‘in en büyük yayın platformu olan HUYA bünyesinde bulunan bir platform. Yapılan yayınlar ile oyuncuların 7/24 oyun yayınları izlemesi sağlanıyor. Riot Games geçtiğimiz aylarda fps tabanlı rekabetçi oyunu Valorant’ı duyurmuştu. Valorant’ı da Nimo TV’de görebilecek miyiz, açıkçası merak ediyorum.

Bu ortaklık ile ilgili Riot Games Bölge Müdürü Erdinç “BayE” İyikul‘un düşünceleri işe şu şekilde:

“Taraftarlarımızla birlikte büyümeye ve gelişmeye devam ettikçe, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ni hayranlarımıza sunacak yeni platformlar ve dağıtım kanalları ile ortaklık kurmaktan heyecan duyuyoruz. En iyi yayıncılar ve takımların yanı sıra espor ve etkinliklere dair harika içerikleri kitlemizle buluşturmaya çalışıyoruz.”

Diğer yandan

Nimo TV Türkiye Müdürü Jay ChengJie ise konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Nimo TV’nin 2020 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu’nun ana ortağı olmasından mutluluk duyuyoruz. Nimo TV, Riot Games’le League of Legends severlere kaliteli bir izleyici deneyimi sunmayı hedefliyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu