Riot Games,VALORANT Sıralama Sistemindeki Değişiklikleri Açıkladı

Ana Sayfa Valorant Riot Games,VALORANT Sıralama Sistemindeki Değişiklikleri Açıkladı Riot Games,VALORANT Sıralama Sistemindeki Değişiklikleri Açıkladı

VALORANT Sıralama Sistemindeki Değişiklikleri Açıkladı.Riot Games’in yeni bir geliştirici yazısı, Act II için bazı yeni sıralanmış mekanikleri tanıttı.Valorant’ın tam sürümünden bu yana neredeyse iki ay geçti, ancak sıralı oyun sadece bir aydan biraz fazla bir süredir mevcuttu.Riot,bugün itibari ile VALORANT Sıralama Sistemindeki değişiklikleri açıkladı.

Valorant Sıralama Sistemi

Riot Games daha önce,çok oyunculu oyunların tepkileri görünen bölümlere ve eylemlere ayrıldığını ifade etmişti. Bir eylem yaklaşık iki ay sürüyor ve her eylem kendi savaş geçişini içerir.

Oyuncular şimdiye kadar oyun ölümlerinin sıralama sistemini etkileyip etkilemeyeceğini bilmiyorlardı. Ancak, geliştiriciler son zamanlarda oyuncuların belirli bir Yasa sırasında ne kadar iyi oynadıklarını göstermelerini sağlayacak yeni bir sistem ortaya çıkardılar.

Birinci perde önümüzdeki hafta 4 Ağustos’ta sona erecek. Şu anda, rekabetçi oyunlara katılan oyuncular, en yüksek rütbelerini takip eden bir “” ve Act sırasında kaç tane rekabetçi oyun kazandıklarını alacaklar. Bu hareket sırası, daha büyük bir piramit oluşturan küçük üçgenlerden oluşan serin bir grafik kullanılarak görüntülenecektir.

Her küçük Üçgen, farklı sıralardaki kazançları temsil eden farklı renkli üçgenler ile bir kazancı temsil eder. Piramidin dış tarafındaki sınır, bir oyuncunun hareket sırasında kazandığı en yüksek rütbeyi ve bir oyuncunun hareket sırasında kaç tane kazandığına bağlı olarak tasarımları değiştirdiğini gösterir.

Oyuncular Act II sırasında sıralamada oynamak istiyorlarsa, üç yerleşim maçını da tekrar etmeleri gerekecek. Bununla birlikte, bu oyunlar önceki Yasanın MMR‘ına dayanacaktır, yani bu maçlar esasen bir oyuncunun gerçek rütbesini gizleyecektir.Yerleşim maçları genellikle oyuncuları bir önceki perdede karşılaşacakları benzer rakiplere karşı eşleştirecek.

VALORANT Sıralama Sistemi

Bu güncellemenin en havalı bölümlerinden biri, Oyuncu Kartlarında görüntülenecek ve bir oyuncunun en yüksek dokuz galibiyetini sembolize eden küçük bir simge olan Act Rank Rozeti olacak.

Bu, oyuncuları daha yüksek rütbelerde oynamaya teşvik etmenin iyi bir yoludur, çünkü daha zor bir rütbede kazanan oyunlar daha düşük rütbelerden de kazanır. Bu karmaşık görünüyor, ancak esasen Platin lig de  dokuz oyun kazanan bir oyuncu, dört Altın oyunu ve beş platin Oyunu kazanan birinden daha havalı görünümlü bir Act Rank Rozetine sahip olacak

Bu sistemin yeni ajan ile birlikte 5 Ağustos tarihinde gelmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu