Rocket League Meydan Okuma Sistemine Gelen Büyük Değişiklik –

Rocket League Meydan Okuma Sistemine Gelen Büyük Değişiklik

Rocket League Meydan Okuma Sistemine büyük değişiklik geldi.Rocket League yakında ücretsiz olarak oynanabilecek ancak daha büyük haber, zorlukların nasıl çalıştığına dair büyük değişikliklerin neler olacağı.

Rocket League Meydan Okuma Sistemi

Rocket League yakında ücretsiz oynanacak ancak daha büyük haber, meydan okuma sistemine büyük değişiklikler geleceği. Bu zorluklar, oyunculara oyunda öğe kazanmanın yeni bir yolunu sunuyor ve haftalık, sezon ve etkinlik zorlukları şeklinde olacak.

Bu zorluklar, seviye atlamanızı gerektiren eski sistemin aksine, oyuncuların yeni öğeler kazanabilmelerinin birincil yolu olacak. Bu değişiklik aynı zamanda oyun içinde kazanılabilecek ücretsiz öğelerin sayısını artıracak ancak mevcut öğeleri görme sıklığınızı azaltacaktır.

Elbette, zorluklardan ve düşürmelerden kazanılan eşyalar güncellemeden sonra takas edilebilir, ancak eşyalar artık serilere ayrılmayacak, böylece aynı nadirlik derecesine sahip tüm eşyaları takas edilebilecek.

Şimdi, zorlukların kendisine gelelim. Rocket League bloguna göre , her Çarşamba başlayacak olan her hafta tamamlamanız gereken üç görev olacak. Sezon zorlukları, tüm sezonu kapsayacak, böylece bunları tamamlamak için daha fazla zamanınız olacak.

Rocket Pass Premium üyeleri iki kat daha fazla zorluk alacak, bu yüzden gerçekten harika öğeler alma şansınızı artırmak istiyorsanız, buna kaydolmak isteyeceksiniz. Etkinlik zorluklarının neye benzeyeceğine dair henüz bir haber yok, ancak ücretsiz oynama güncellemesine yaklaştıkça, Psyonix daha fazla ayrıntı alacağımıza söz veriyor.

Oyunu ücretsiz oyun güncellemesinden önce satın almadıysanız, temel arabaları ve öğeleri ücretli sürümden kazanmak için “sürücü mücadelelerini” tamamlamanız gerekecektir. Yeni sürücüler ayrıca haftalık zorluklara erişim kazanmak için en az 20. seviyeye ulaşmak zorunda kalacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu