VALORANT Ajanları Shatter & Crusader İçin Sızan Yetenekler

Yeni bir sızıntı VALORANT Ajanları Shatter & Crusader olarak bilinen yayınlanmamış temsilciler ile ilgili bazı ayrıntıları ortaya çıkardı.

VALORANT Ajanları Shatter & Crusader

Reyna’nın piyasaya sürülmesinden sonra Valorant, her biri benzersiz bir özellik getiren kendine has yeteneklere sahip 11 ajana ev sahipliği yapıyor.

Karakterlerin kadrosu Düelloculara bu kadar yoğun bir şekilde yerleştirildiğinde, birçok hayran yeni bir başlatıcı mı yoksa Sentinel’in mi çalıştığını görmek için can atıyor.Riot daha önce her bölümde üç yeni ajan görebileceğimizi açıkladı, bunlardan biri yeni bir eylem düştüğünde (yaklaşık iki ayda bir) serbest bırakıldı.

Shatter Yetenekleri

Episode 1: Act 2’de ‘Killjoy’ veya ‘Bombshell’ büyük olasılıkla yüzeye çıkacak gibi görünse de, oyun dosyalarında bazı yayınlanmamış karakterlerle ilgili birkaç gizli bilgiye ulaştı.

Hayranlar arasında tanıdık olabilecek bir isim Shatter. İlk olarak Valorant’ın kapalı beta sürümüne kadar uzanan bir sızıntıda keşfedilen Shatter’ın yetenekleri rakibini ‘aldatmak’ etrafında dönüyor. Örneğin, ‘ Decoy’, Shatter’ın karşıt sayılarını kandırmak için kendilerinin bir kopyasını oluşturmasına izin verecek.

‘Clone Explode’ daha önce yorumlamaya bırakılmış bir yetenekti, ancak şimdi (sızdırılmış bir ses dosyası sayesinde) bu yeteneğin temelde Shatter’ın belirli bir konuma giden yollarını kamikaze edecek klonlanmış bir versiyonunu yaratmasına izin verebileceğini söyleyebiliriz.

Shatter Sızan Ses Dosyaları

Crusader Yetenekleri

Önceki sızıntılara göre Crusader , daha sonra ihlalde yeniden işlenen erken bir prototiptir, ancak Valorant Express’in sızıntısına göre, Crusader , “bombayı dikerken hasarı engelleyecek ve hatta atılabilir olacak” bir isyan Kalkanı yeteneğine sahip olacak.

Üstüne üstlük, Crusader ayrıca popüler Düellocu Raze’inkine benzeyen atılabilir bir el bombasıyla gelecek.Riot’un Shatter veya Crusader’ı geliştirmeye devam edip etmeyeceği bilinmemekle birlikte, ikisinin de metaya benzersiz bir bükülme getireceğinden şüphe yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu