Valorant Hata Kodları ve Çözümleri – TRESPOR – Valorant

Valorant da oturum açmada veya oyun içi sorun yaşıyorsanız hatanın yanında kod yazacaktır.Bu yazı da tüm Valorant Hata Kodları ve çözümlerini bulabilirsiniz.Şimdi gelin Hata kodları ne anlama geliyor ve sorunun nasıl çözülmesi gerektiğine göz atalım.

Valorant Hata Kodları

Valorant 4 hata kodu Anlamı : Görünecek ismin geçersiz. Sorunu çözmek için BU sayfayı ziyaret edin.

Valorant 5 hata kodu Anlamı : Hesap başka yerde oturum açmış durumda.Sorunu çözmek için oturumun açık olduğu tüm cihazlardan çıkış yapman gerekir.

Valorant 7 hata kodu Anlamı : Oturum hizmetine bağlanamıyor.Bu sorunla karşılaştıysanız hesabınız askıya alınmış olabilir veya sorun platform kaynaklı olabilir. E-posta adresinizi kontrol edin.Gelen herhangi bir mail bulunmuyor ise Valorant destek birimiyle iletişime geçmen gerekir.

Valorant 8-21 hata kodu Anlamı : Riot İstemcisi ile ilgili sorunlar. Sorunu çözmek için istemciyi yeniden başlat.

Valorant 29 hata kodu Anlamı : Ağ bağlantısı ile ilgili bir sorun.Microsoft güvenlik duvarının Valorant’a izin verdiğinden emin ol.Eğer sorunu çözemez isen Buraya göz at.

Valorant 31 hata kodu Anlamı : Oyuncu adı bilgisine ulaşılamıyor.Sorunu çözmek için Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

Valorant 33 hata kodu Anlamı : Riot İstemcisi işlemi kapatıldı. Sorunu çözmek için Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

Valorant 43 hata kodu Anlamı : Sistem süre aşımına uğradı.Sorunu çözmek için Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

Valorant 44 hata kodu Anlamı : Vanguard devreye girmedi. Sorunu çözmek için istemciyi yeniden başlat.Sorun devam ederse Vanguard kaldır ve Valorant’ı yeniden başlat.Vanguard kaldırma hakkında bilginiz yok ise Buraya göz atabilirsiniz.

Valorant 45 hata kodu Anlamı : Vanguard’ı yeniden başlatman gerekli. Sorunu çözmek için istemciyi yeniden başlat.Sorun devam ederse Vanguard kaldır ve Valorant‘ı yeniden başlat.Vanguard kaldırma hakkında bilginiz yok ise Buraya göz atabilirsiniz.

Valorant 46 hata kodu Anlamı : Platform kullanılamıyor. Planlı bir duraklatma söz konusudur. Lütfen daha sonra tekrar dene.

Valorant 49 hata kodu Anlamı : Sohbet başlatılamadı.Sohbet ile ilgili bir hata kodudur.Sorunu gidermek için istemciyi yeniden başlat.

Valorant 50 hata kodu Anlamı : Sesli sohbet başlatılamadı. Sohbet ile ilgili bir hata kodudur.Sorunu gidermek için istemciyi yeniden başlat.

Valorant 51 hata kodu Anlamı : Grup oluşturulurken bir hata oluştu. Grup Sistemi ile  ilgili bir hata kodudur. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

Valorant 52 hata kodu Anlamı : Oyuncuların beceri bilgilerine ulaşırken bir hata oluştu. Riot İstemcisi’ni  yeniden başlat.

Valorant 53 hata kodu Anlamı : Riot İstemcisi sohbetine ilişkin sorunlar. Riot İstemcisi sohbetiyle ilgili hata kodudur. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

Valorant 54 hata kodu Anlamı : İçerik hizmeti hatası. VALORANT, içeriğini yüklenemedi. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu