VALORANT Savaş Bileti Ne İşe Yarar?

Valorant, ilk yıl oyuncularına özel olarak Valorant Savaş Bileti ödülü dağıtıyor.Savaş bileti ile koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz birbirinden özel kozmetik içerikleri açabileceksiniz.Savaş Bileti etkinliğinin geçerli olduğu süre boyunca envantere eklenen ödüller bir daha dağıtılmayacak.

VALORANT Savaş Bileti

2 Haziran 2020 tarihinde resmi Valorant sitesi üzerinden paylaşılan bilgi de süreli Savaş Bileti ödülü dağıtılacağı duyurusu yapıldı.Yaklaşık 2 ay sürecek olan savaş bileti etkinliğinde dağıtılan ödüller, oyunu ilk oynayanlardan olan oyunculara özel olacak.

VALORANT İlerleyiş Sistemleri Tasarımcısı David’in paylaştığı makale de;

Valorant oynamak için vaktinizi harcıyorsanız ve  XP de kazanıyorsunuz. Savaş Bileti toplayarak koleksiyonunuza ekleyeceğiniz birbirinden güzel kozmetik içerikleri açabileceksiniz.

Seçkin Savaş Bileti almak istemeyen oyuncularsa, Savaş Bileti’nin geçerli olduğu süre zarfında oyuna verdikleri emeklerin karşılığı olacak ödüller kazanabilecek. “Ben ta o zamanlar oyunu oynuyordum,” diyebilme ayrıcalığının herkes için gurur verici bir his olmasını istiyoruz.

açıklaması yer aldı.

1. Kısım Savaş Bileti Nedir?

VALORANT’ın çıktığı ilk günü 1. dönemin başlangıcı olarak düşünün. Her dönem birden fazla kısmı barındırıyor ve her kısımda yeni bir Savaş Bileti bulunuyor. Yaklaşık iki ayda bir bu kısımlar sona erecek ve Savaş Bileti süresi sona erecek.

1. Kısım Savaş Bileti’nde bedelsiz ve seçkin olmak üzere iki farklı yol bulunacak.Sınırlı süre için açık olacak toplam 50 tane aşama olacak. Savaş Bileti’nin standart halinin bir bedeli yok. Yani geçerli olduğu süre zarfında giriş yapan herkesçe erişilebilecek. Savaş Bileti, halihazırda seçtiğiniz karakter kontratıyla paralel olacak. Görevler ve karşılaşmalardan kazandığınız XP’ye bağlı olarak birlikte ilerleyecekler.

Savaş Bileti toplam 10 farklı parçadan oluşuyor. Her bir parçada 5 tane seçkin aşama bulunuyor ve bu parçalar tamamlandıklarında bedelsiz bir parça tamamlama ödülü kazandırıyor. 5 seçkin aşamanın hepsi yeterli miktarda XP toplanarak tamamlandığında bir parça da tamamen bitmiş oluyor. Parça bitince, bedelsiz parça tamamlama ödülleri sizin oluyor ve bir sonraki parçanın kilidi açılıyor.

Seçkin bileti almadan da 10 parçayı tamamlayabilirsiniz fakat bu durumda seçkin aşamalardaki 5 içeriğe erişiminiz olmayacak. Yine de istediğiniz zaman Seçkin Savaş Bileti’ni alarak geriye dönük olarak kazandığınız seçkin ödüllere sahip olabileceksiniz.

Valorant FPS ve Ping Değeri Gösterme konumuza da göz atmayı unutmayın.

Kaynak: https://playvalorant.com/tr-tr/news/game-updates/valorant-savas-bileti-nedir/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu