Zula Bellek Read Hatası Çözümü

Zula Bellek Read Hatası Çözümü 1

Zula Bellek Read Hatası oyun içerisinde girdiğinizde aldığınız hata türüdür. Bu tür hata yapılan işlemlerle giderilmektedir. Konumuzda resimli anlatım sağlanarak konu çözümü detaylı olarak sunulmuştur. Zula oyununun diğer oyun hataları sitemizde yer almaktadır. Farklı sorunla karşılıyorsanız arama yaparak bulabilirsiniz.

Zula Bellek Read Hatası

İlk olarak başlat menüsüne tıklayarak buraya regedit yazıyorum ilk çıkan programa tıklayarak açıyoruz.

Zula Bellek Read Hatası Çözümü 2

Burada yer alan sıralama Windows dosyasını bulun ErrorMode yazan yere çift tıklama yapın.

Zula Bellek Read Hatası Çözümü 3

Burada yer alan ErrorMode değer verisine 2 yazacaktır. Buradaki yere 0 yazın. Bu sayede uygulamada hataları yok sayacaktır. Bu şekilde yaptığınızda programlarda verilen hataları da yok sayacaktır. Farklı programlar sorun yaşıyorsanız bu değeri sonradan 2 haline getirebilirsiniz.

Zula Bellek Read Hatası Çözümü 4

Son işlem olarak oyunun yüklü olduğunu dosyayı açarak zula_launcher uygulamasına sağ tıklayın ve özelliklere tıklayın. Buradan uyumluluk sekmesine gelin.  Yer alan modelde uyumluluk modu tikini işaretleyerek Windows 7 yapın. Alt seçeneklerde Bu programı yönetici olarak çalıştırın işaretleyin ve tamam’a tıklayın. Eğer Steam kullanıyorsanız zula uygulamasına gelerek sağ tıklayın özellikler tıklayın. Yerel dosyalar bölümüne girerek Gözat’a tıklayın. Dosya konumu açılacaktır.

Zula Bellek Read Hatası Çözümü 5

Sitemizde Zula oyununa ait oyun hatası resimli olarak çözüm yolu anlatılmıştır. Sitemizde oyuna ait farklı sorunları ele alınarak çözüm yolları sunulmuştur. Bu tür içeriklerin paylaşımı devamı için yorum yazmayı unutmayın. Farklı sorun karşısında bize bildirmeyi unutmayın. Trespor iyi oyunlar diler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu